En Şık Abiye Markası Kayra Stil Önerileri

Serhan Yücesoy

Bir kadın, hem rutin aktivitelerin de hem de özel davet mekânlarında şıklığını korumalıdır, fakat şık olmak için ne yapacağınızı bilmek bazen biraz zor olabilir. Muhafazakâr giyim ince detayları ile öne çıkar. Kayra abiye elbise modellerinde bunu çok daha net görebilirsiniz. Tabii ki sevdiğiniz ve en emin hissettiğiniz kıyafetleri giymeniz çok önemlidir, sadece birkaç stil önerisi kıyafetlerinizi daha da iyi gösterebilir.

Abiye Elbise Modelleri Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Yeniden düşünmeniz ve daha sonra gardırobunuza büyük bir destek sağlayacak parçaları satın almanız için bazen stil yenilemenize kolayca yardımcı olabilecek somut tavsiyeler almanız yeterlidir. Şık bir stile sahip, hoş bir görünüme ulaşabilmek için çok düzgün bir siluetiniz olması şart değildir. Bu noktada anahtar rol oynayan şey, öncelikle kendi vücut tipinize, cilt ve göz renginize uygun olan elbise model ve renklerini tercih etmenizdir.

Göz ve Cilt Rengine Göre Abiye Elbise Seçimi

  • Koyu tenli veya bronzlaşmış haldeyseniz, gözleriniz teninizden daha parlak görünür olmasını sağlar. Göz renginiz ela, yeşil veya mavi ise Kayra abiye elbisenizin rengini turkuaz, açık mavi veya limon yeşili olarak düşünebilirsiniz.
  • Açık ten, parlak göz rengi için harika bir zemin oluşturur. Kalabalığın öne çıkmasını istediğinizde turkuaz, saks mavisi, mor ve aqua gibi keskin elbise tonları özellikle önerilir. Ayrıca siyah, antrasit, füme, çikolata kahve gibi renkler de uyumludur.
  • Koyu renk teniniz ve koyu renk gözleriniz varsa tür bir efekt elde etmek istediğinize bağlı olarak çeşitli renkler giyebilirsiniz. Kırmızı, turuncu, yeşil gibi sıcak renkler genellikle en iyisidir. Ayrıca açık kahve, fındık veya 2 tonlu mor renkli kontrastlar taşıyan elbise renkleri seçebilirsiniz.

En Ekonomik Abiye Modelleri Nerede Bulunur?

En güzel ve en şık elbise modeli için ciddi bir çaba harcadıktan sonra abiye fiyatları için ciddi fiyat farkları olduğunu göreceksiniz. https://www.tesetturabiye.com/kayra web online alışveriş adresine göz atmanızı tavsiye ederiz. Bu site, pek çok abiye tasarımcı markasına ait ortak bir platform ve her kadının zevkine, stiline hitap eden modeller bulunuyor. Elbise modellerinde oldukça ekonomik olan çeşitler, outlet ürünler ve fırsatlar sunuluyor.

 

Yorum yazın