Emlakçıların Kullanmak Zorunda Olduğu Önemli Uygulamalar

Alp Ozcan

Emlakçılık yapan kişilerin akıllı cep telefonlarına indirmeleri durumunda hayatlarını kolaylaştıracak olan 11 popüler uygulama sıralaması şöyle,

Emlakçılar İçin Olmazsa Olmaz 11 Popüler Uygulama

Emlakçılık yapan kişilerin akıllı cep telefonlarına indirmeleri durumunda hayatlarını kolaylaştıracak olan 11 popüler uygulama sıralaması şöyle:

1. TKGM Parsel Sorgulama

Hem İOS hem de Android platformuna indirilebilen TKGM Parsel Sorgulama uygulaması sayesinde özellikle de arazi ve arsa çalışan emlakçılara büyük kolaylıklar sağlanıyor. Uygulama üzerinden Türkiye sınırları içerisinde yer alan parselleri belirlenen kriterlere göre sorgulayabiliyor ve konumlarını harita üzerinden görüntüleyebiliyorsunuz.

TKGM Parel Sorgulama Android İndir
TKGM Parsel Soegulama iOS İndir

2. Camscanner

Çekilen evrakların resimlerini otomatik olarak PDF dosyasına dönüştüren uygulama aynı zamanda bu değişim esnasında resimlerin çıktı alındığında çok daha güzel görünmesini sağlayan düzenlemeleri de otomatik olarak yapıyor. Uygulama ücretsiz uygulamalar bölümünde yer alırken hem İOS hem de Android tarafından indirilebiliyor.

Camscanner Android İndir
Camscanner iOS İndir

3. Dropbox

Sürekli olarak dışarıda olması gereken emlakçıların istedikleri anda bilgisayarlarındaki verilere cep telefonları üzerinden ulaşmalarını sağlayan Dropbox sanal bir sabit disk görevi üstleniyor.

Haberin Devamı İçin: Emlakçıların Kullanmak Zorunda Olduğu Önemli Uygulamalar
Diğer Emlak Haberleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın