Ebeveynler için Çocuk Takibi Programı

Alp Ozcan

Her anne baba gibi bizler de çocuklarımızın arkadaş çevresi, görüştükleri kişiler, gittikleri mekanlar gibi hayatlarını etkileyecek önemde olan konularda endişe duyarız. Yaptıklarının doğru olup olmadığını öğrenmek, hayatı tanımayan çocuklarımıza yardımcı olmak Flexispy’ la çok kolay. Flexispy telefon takip programıyla bu endişeden kurtularak, çocuklarınıza baskı yapmadan kendilerinin önündeki engel olarak görülmekten kurtulabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde hem onları ürkütmekten kurtulmanız, hem de koyduğunuz yasakların cazip gelmesinden dolayı oluşacak sorunlardan korunmanız mümkün.

Takip etmek istediğiniz telefona ait dosyaları görüntüleme, bulunduğu konumu belirleme, ön veya arka kamera açarak bulunduğu ortamı görüntüleme, ortama ait ses kayıtlarını alma, yaptığı aramaların sayısı ve süresi, sosyal medya (whatsapp, facebook, twitter, viber, tango, weChat, yahoo messenger, skype, line) mesajlaşmaları gibi bir çok takip özelliğini kullanarak içiniz rahat bir şekilde kontrol sağlayabilirsiniz. Android tablet ve telefonlarınız, iphone, ipad, nokia ve blackberry cihazlarınızla uyumlu olan mspy uygulamasını kullanarak içiniz rahat bir şekilde, çocuklarınızla sağlıklı iletişim kurmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Uygulamanın varlığından çocuklarınızın haberi olması mümkün değildir. Takip özelliğini başlatabilir, uzaktan sonlandırabilirsiniz. Ancak ortam sesi dinleme ve arama dinleme sırasında ses çıkarmadan takibi yapmanız gerekmektedir

Telefon dinleme programları kullanıcı paneli, uygulamayı kullanmaya başladığınızda rahatlıkla anlayabileceğiniz şekilde dizayn edilmiştir. Lisans süresi boyunca sınırsız cihaz değişimi sayesinde kullanılan telefonunun değiştirilmesi sizin için sorun olmaktan çıkar. Anlaşılmayan veya takıldığınız bir nokta olduğunda ise destek hattından yardım alıp sağlıklı bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Yorum yazın