Doğru Kombi Servisi Seçimi

Serhan Yücesoy

Doğalgaz altyapısının yayılması sayesinde kombi kullanım oranları da artış göstermeye başladı. 21. Yüzyıl dünyasının Türkiye’ sinde özellikle İstanbul’ da kombi kullanımı hemen hemen her eve ulaşmıştır. Her noktadaki doğalgaz altyapısı sayesinde yaşam alanlarının ya da kurumsal mekanların ısınma ihtiyaçlarının hem hızlı hem de konforlu bir şekilde karşılanması mümkün olduğu gibi bunun daha önceki ısınma sistem ve yöntemlerine göre çok daha ekonomik olması da söz konusu oluyor. Bu şekilde düşük tüketim özellikli bir teknoloji olan kombi cihazları daha çevreci ve daha modern bir ısınma elde edilebilmesine yardımcı oluyor. Ferroli Kombi Servisi merkezi ise özellikle kış aylarında yüksek performanslı şekilde kullanımı gerçekleştirilen kombilerde yaşanan problemlerin, tüketici açısından mağduriyete yol açmasının önüne geçilebilmektedir. Özellikle de uzman personeller tarafından her kombi arızası için hızlı ve etkin servis çözümleri sunuluyor. Böylelikle günümüzde kullanıcıların son derece profesyonel, güvenilir ve ekonomik kombi arıza çözümlerinden yararlanabilmeleri sağlanıyor.

Dünya standartlarına uygun kalitede dizayn edilen servis altyapısının her teknik donanım ve orijinal yedek parça açısından tam donanımlı olması sayesinde cihazdaki sorunların esas kaynağının tespit edilmesi ve beraberinde daha kısa süre içerisinde onarımının gerçekleştirilmesini sağlayacak bir kombi arıza onarım hizmeti sunuluyor. Özellikle de 7/24 faaliyet gösteren çağrı merkezi aracılığı ile her kombi arızası ile ilgili olarak kesintisiz şekilde Kurtköy Ferroli Kombi Servisi hizmetleri tüm tüketicilere bölge genelinde sağlanıyor. BU şekilde kombi kullanıcılarının ilerleyen saatlerde yaşayabileceği kombi arızalarının kendileri açısından herhangi bir şekilde mağduriyete yol açmaması sağlanıyor. BU şekilde günümüzde kombiler daha uzun ömürlü olarak kullanılabiliyor.

Güncel kombi teknolojisi ile ilgili olarak profesyonel standartlarda deneyim ve bilgi birikimi bulunan uzman Maltepe Ferroli Kombi Servisi personeller, sorunların en kısa sürede çözüme kavuşturulmasını amaçlıyor. Bu şekilde kombilerin onarımdan sonra da aynı ya da benzer nitelikli arızalar ile sık sık karşılaşılmaması sağlanıyor. Üstelik özel kombi servisi bünyesi dahilinde kombi cihazlarında gerçekleştirilen arızalı parçanın orijinal yedeği ile değişimi işlemleri 1 yıllık garanti kapsamına alındığından, tekrarlayan arızaların tüketici açısından ek servis maliyetleri teşkil etmesinin önüne geçilebiliyor.

Yorum yazın