Cam Balkon, Kış Bahçesi ve Sineklik Gibi Özel Ürünler SAHPER’den Sorulur

Serhan Yücesoy

Yaz geliyor, kışın sadece gölgesi kaldı. Peki kışın balkona çıkabildiniz mi? Eğer cam balkon sistemi yaptırmış olsaydınız balkonlara kış yada yaz fark etmez asla küsmezsiniz. Cam balkon sayesinde yazın tozlanmayı önler kışın da soğuk havadan etkilenmezsiniz. Kış Bahçesi arayanlara ise SAHPER LTD. ŞTİ. Den muhteşem kış bahçesi çözüm önerileri sunuluyor.

Yaz aylarından en büyük sorun sinek. Üstelik tatil bölgelerindeyseniz sivri sinekler korkulu rüyalarınız olabilir. Küçük çocuğu olan ebeveynler için ise tam bir kâbus. Bu noktada imdada detan gibi sineksavarlar tabiî ki yetişebilir ancak yeterince yardımcı olmayacaktır. Sineklerin etrafta dolaşmasını bile engellemek gerekir. İşte çözüm, muhteşem teknoloji ve harika gecelerin rüyası sineklik 😊 Sineklik sayesinde sinekler dışarıda kalır huzurunuz kaçmaz ve en büyük salgınları taşıyan en ölümcül canlılar olan sinekler ise sineklik sayesinde temiz ve güvenli evinize girmez.

Şirketimizin bilinçli ve doğru malzemeler eşliğinde gerçekleştirdiği cam balkon temizleme işlemleri ile yağmur, kar ve tozdan korunan binalar görünüm açısından da fark yaratmaktadır. Şirketimiz dış cephe temizliğinde çalışan personellerinin iş güvenliklerini önemser ve kuralların titiz bir şekilde uygulanmasını sağlar. Şirketimiz dış cephesi temizlik gerektiren şirketlere sunduğu kurumsal çözüm önerileri ile sektörün en çok tercih edilen firmaları arasında yer almaktadır.

Şirketimiz ihtiyaç halinde keşif hizmetlerini ücretsiz olarak sunmaktadır. Önemli ve oldukça zor bir temizlik olan kış bahçesi hizmetlerimiz 1.sınıf malzemeler eşliğinde yapılmaktadır. Konusunda uzman kadrolar ile müşterilerine çözüm odaklı ve güler yüzlü hizmetler veren şirketimiz, ayrıntıların öneminin farkındadır ve çalışmalarını bu yönde sürdürmektedir. Verdiğimiz hizmetler ile temizlik sektöründe fark yaratır ve takip edilen bir firma olmanın gururunu yaşarız. Binaların sadece dış cephesi ile değil içlerinde gereken temizlik ihtiyaçlarını da özenle karşılar ve mekânda yaşayan ya da çalışanlara konforlu ve sağlıklı alanlar sunarız. Pencerelerden camekânlara, kış bahçelerinden cam odalara kadar her alanda hizmet veren şirketimiz sunduğu kaliteli hizmetleri ekonomik bütçeler ile müşterilerine özel çözümler eşliğinde vermektedir. Kaliteden ödün vermeden gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimiz ile sürekli ve kalıcı müşteriler kazanmak için çalışırız. Bizi daha yakından tanımak için 0 212 494 47 47  telefon numarasını arayabilir ya da SAHPER isimli web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Müşterilerimizin isteklerini dikkate alarak gerçekleştirdiğimiz sineklik hizmetlerimiz ile titiz ve güvenli temizlikler gerçekleştiririz. Müşterilerimizin yapılan işten tatmin olmaları ve bize bağlı kalmaları çalışma prensiplerimiz arasında en temel başlıklardan biridir. Profesyonel kadrolarımızın şirketimizin farklılığını ortaya koyduğu en önemli ayrıcalıklar arasında yer almaktadır. Verdiğimiz her hizmette karşılıklı güven, dürüstlük ve iş etiğinin her şeyin üstünde tutarız. Temizlik yaparken çevreyi korur ve malzeme israfından kaçınırız. Gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakabilmek şirketimizin temel felsefeleri arasındadır.

Yorum yazın