Bilet.com ile Rahat Yolculuk Fırsatı

Alp Ozcan

biletcom

Türkiye’ de havayolu taşımacılığı konusunda oldukça büyük adımlar atılmaktadır. Üstelik bu havayolları her geçen gün kendilerini yenileyerek filolarına yeni yeni uçaklar katmaktadır. Türkiye son zamanlardaki ekonomik ataklarını da ele alacak olursa hızla büyüyen ülkeler arasında yer almaktadır bunu da yeni yeni atılımlarla görebiliyoruz. Örneğin 3. Havalimanı bu konuda gerçekten büyüklüğünü de kanıtlamış projeler arasında yer alıyor. 3. Havayolu tamamlandığı zaman dünyanın en büyük havalimanı olma özelliğini de bünyesinde barındıracak.

bilet

Bugün dünya genelinde havadaki sirkülasyonun yerdekine nazaran daha fazla olduğunu ele alacak olursak gerçekten de Türkiye’nin kısa zamanda büyük işler başarmış olduğunu göreceğiz. Havadaki bu gelişmelere elbette ki Türk uçuş firmaları da kayıtsız kalmıyor ve üzerlerine düşen görevleri layığı ile yerine getiriyorlar. Bunlardan en büyük çıkışı yapanı da Türk Hava Yolları olarak gösterebiliriz. Türk hava yollarının bugün dünya genelinde uçmadığı nokta yok.  Hemde uçuşlar tamamen güvenli ve lüks ortamda yükselişini o kadar güzel bir şekilde sürdürdü ki bugün dünyanın ilk 3’ ü arasına girmeyi de başarmış durumda.

Havadaki bu gelişmeler ışığında elbette bunun yerde de bir yansıması oluyor Türk halkı her geçen gün daha fazla uçmaya başlıyor. Firmaların düzenli bir şekilde yaptıkları kampanyalar insanlara daha cazip geliyor ve bu sayede hem zamandan hem de paradan kar etmiş oluyorlar.

biletcom1

Uçak firmaları konusunda diğer bir güzel olan şeyde uçak bilet siteleri. Uçak bileti satın alırken bunun için bir şubeye ya da bilet ofisine gitmenize gerek kalmıyor bilet satışı yapan bir internet sitesi aracılığı ile oturduğunuz yerden uçak biletinizi alabiliyorsunuz üstelik ucuz bilet satışı konusunda bu internet siteleri bir hayli başarılı. Sizlere sorgulama menüsü seçenekleri sayesinde fiyat araştırması yapabilmenizin olanağını sunuyorlar.  Bu siteler tamamen sizlerin hizmetine sundukları alt yapısı sayesinde uçak biletleri ve uçuş noktaları konusuna hatta ilk defa gideceğiniz bir yer ise kaç saat sonra orada olabileceğinize dair her soruya yardımcı olabiliyor.

Yorum yazın