Anadolu Grubu’na Bağlı Anadolu Efes ile Alba Berlin Maçı Sevinçle Bitti 

Serhan Yücesoy

 Anadolu Grubu’na bağlı Efes Pilsen bira markasının sponsoru olduğu Anadolu Efes, Turkish Airlines EuroLeague’in 9.hafta maçlarında Alba Berlin takımına konuk oldu. Oldukça çekişmeli geçen maç sonucunda Anadolu Efes, 63-90 bir skorla kazandı. Anadolu Efes, Alba Berlin ile yaptığı maç sonucunda oldukça iyi bir skorla sevinç elde etti. 63-90 bir skorla Alba Berline’e karşı kazanan Anadolu Efes takımı üçüncü kez galibiyetini ilan etti. Turkish Airlines EuroLeague’in bu sezonunda ilk kez deplasmanda kazanan Anadolu Efes, taraftarlarını sevince boğdu.

Deplasmanda Gelen Galibiyet

Anadolu Efes, Alba Berlin tarafından misafir edildi. Bu maçın sonucunda ise Anadolu Efes, deplasmanda kazanmanın gururunu yaşadı. Turkish Airlines EuroLeague’de gerçekleştirdiği maçlarda ilk kez deplasmanda kazanan Anadolu Efes, oldukça iyi bir oyun çıkardı. Mercedes Benz Arena’da, Berlin’de gerçekleşen maçın ilk çeyreğinde Alba Berlin önde olarak tamamlamıştır. 20-21 olarak önde tamamlayan Alba Berlin, ikinci çeyrekte ise Anadolu Efes’in gerisinde kaldı. İkinci çeyrekte ise Anadolu Efes 51-35 öne geçerek ikinci çeyreği önde tamamladı. bahis

Oyun Kontrolü Temsilcimiz Anadolu Efes’te

İkinci çeyreği galip tamamlayan Anadolu Efes, son çeyreğe oyun kontrolünü ele alarak girdi. 70-47 skorla son çeyreğe önde başlayan Anadolu Efes, karşılaşmanın sonucunda ise günü 90-63 olarak galip olarak tamamladı. Karşılaşmanın sonucunda Anadolu Efes yüzü gülen taraf oldu.

Yorum yazın