Aile Sağlığı Merkezleri İçin Avantajlı Alışveriş!

Serhan Yücesoy

Gün içerisinde çok sayıda hastaya hizmet veren aile hekimliği merkezleri, haliyle pek çok medikal malzemeye de gereksinim duyuyor. İlgili kanunlar gereği bazı malzemelerin de aile sağlığı merkezleri tarafından kullanımı zorunlu oluyor. Sonuç olarak tüm sağlık kuruluşları gibi aile sağlığı merkezleri de medikal ürün, cihaz ve malzeme tedarikinde kolay yolu arıyor.
Medikal malzeme tedariki noktasında en kolay yol ise elbette internet üzerinden online olarak sipariş vermektir. İşte bu noktada da devreye hızlı teslimat ve ürün çeşitliliği sunan adreslerin hangileri olduğu giriyor. Elbette online olarak medikal ürün, cihaz ve malzeme satışı yapan çok sayıda adres mevcut. Ancak tamamının hizmet kalitesi, ürün çeşitliliği ya da hızlı teslimat gibi hususlardan beklentileri karşıladığından söz etmek bir hayli güç! Özellikle aile sağlığı merkezlerinin en temel gereksinimlerini karşılayabilecekleri e-ticaret adreslerine gereksinimi oluyor.
Aile Sağlığı Merkezleri İhtiyaçlarını Nasıl Karşılıyor?
Örneğin aile sağlığı merkezi için uygun santrifüj cihazı satışı yapan bir adres oldukça cazip bir alışveriş seçeneği haline gelebiliyor. Bunların yanı sıra aile hekimliği formları ya da aile hekimliği tabelaları gibi ürün ihtiyaçlarının da karşılanabileceği bir adres arayışına son veren genellikle Hepsi Medikal oluyor. Uzun yıllardır sektördeki tüm yenilikleri takip etmesi ve en yeni medikal ürün çeşitlerini gayet makul fiyatlarla satışa sunması bu adresin aile hekimlikleri tarafından daha fazla tercih edilmesini beraberinde getirdi.
Son derece geniş bir ürün çeşidi yelpazesi sunması da bu adresin farklılıkları arasında bulunuyor. Elbette hızlı teslimat noktasını unutmamak gerekir. Pek çok medikal ürün satışı yapan adres ile kıyaslandığında en hızlı teslimatı gerçekleştiriyor olması aile hekimliği görevlilerinin de dikkatinden kaçmadı. Çünkü acil malzeme ihtiyaçlarında hızlı teslimat sanıldığından çok daha fazla önem kazanabiliyor.
Aile Sağlığı Merkezine Uygun Santrifüj Cihazları Hangisi?
Firmanın özellikle santrifüj cihaz çeşitleri bakımından yüz güldüren seçenekler sunduğu artık biliniyor. Aynı zamanda uzun ömürlü kullanım şansı sunan ve kalite düzeyi yüksek olan santrifüj cihazları da bu adresin ürün seçenekleri arasında mevcut. Taksitlendirme ya da ücretsiz kargo fırsatları gibi çeşitli avantajları sunabiliyor. Bu sayede malzeme tedariki hususunda hiçbir sıkıntı yaşamadan alışveriş yapılması da mümkün hale gelebiliyor.
Enjeksiyon bandından antiseptik malzemelere, muayene eldiveninden sargı bezine kadar uzanan bir hayli geniş bir ürün çeşidi alternatif markalar ya da alternatif modeller eşliğinde firmanın web adresinden incelenebiliyor. Kolay bir menü mevcut olduğundan, aranan herhangi bir medikal ürün, cihaz ya da malzemenin saniyeler içerisinde bulunabilmesi de alışverişi kolaylaştıran unsurlar arasında yer alıyor. Tüm bunlar bir arada değerlendirildiğinde aile hekimliği merkezlerinin yoğun olarak www.hepsimedikal.com.tr adresinden alışveriş yapmasına şaşırmamak lazım. Çünkü firma istisnasız tüm aile sağlığı merkezlerinin “kolay alışveriş” beklentisini fazlasıyla karşılamayı başarıyor.

Yorum yazın