Acil İstanbul Kurye

Alp Ozcan

Kalite kurallarımızı göz önünde her zaman bulundurduğumuz gibi acil kurye servislerimizide moto kuryelerimiz ile en kaliteli teslimatları/dağıtımları gerçekleştiriyor, inci kurye hizmetlerini emin ellerde sağlıyoruz. Acil istanbul kurye hizmetini kullanarak kurye süreci raporlama ile gönderinizi takip edin!

Moto kurye nedir?
Moto kurye Motorsikletli kurye İstanbul’da bir yerden başka bir yere kısa sürede ulaştırılması gereken evrak veya paketlerinizin taşınması işini yapar. Kuryelerimiz günün her saatinde istanbulun her yerinde telefon vasıtasıyla yüzlerce kuruluşun ve kişinin isteği doğrultusunda taşımacılık hizmeti vermektedir.
Moto kurye ne şekilde hizmet verir?
Moto kuryeler genelde bir firmaya bağlı çalışırlar. Bağlı olduğu firmaların kurye servis tipine bağlı hizmet verirler.

Moto kurye evrak taşıma Fiyatı nasıl belirlenir?
Moto kurye fiyatı değişkenlik gösterir örnek vermek gerekirse Beşiktaş dan Şiliye gönderilen bir kurye nin fiyatı normal kurye 11 tl expres kurye 22 tl dir. Moto kuryenin gideceği mesafeye bağlı olarak değişir mesafe arttıkca kurye fiyarı artar moto kurye mesafesi azaldıkça düşer gönderilen yere bağlı olarak değişir.

Moto kurye motorsikletli kuryelerin taşıyamayacağı büyüklükteki paket ve koliler için arabalı kurye hizmeti vermektedir. İstenildiği taktirde Panelvan araçların taşıyabileceği ebat ve ağırlıkta olan siparişleriniz arabalı kurye ile itina ile taşınır. Arabalı kurye fiyatı ve ayrıntılı bilgi için arayınız.

Expres Kurye
Expres acil moto kurye demekir Expres moto istanbul kurye hizmetinde kuryemiz sadece expres gönderileri taşır . Expres gönderiler yerine ulaşmadan bir iş araya giremez. Bu sayede gönderiniz tam zamanında gönderilen adrese ulaşır.
Kurye Kiralama (Kiralık Kurye) Nedir?
Kendi bünyesinde Sürekli olarak kurye ihtiyacı olan firmalara özel kurye servisidir.

Yorum yazın