3D Görselleştirme İşinde En İyi Firma!

Serhan Yücesoy

3D Görselleştirme İşinde En İyi Firma! Her geçen gün yeni modellemelerle firmalar insanların beğenisini almak amacıyla kullandığı üç boyutlu projeler sayesinde satışlar daha kolay ve çizimlerin, yapıtların daha kolay işlenmesini sağlıyor. Birebir gerçekçi bir modelleme olarak kullanılan 3d mimari modelleme sayesinde projelerinizin daha rahata kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Bir inşaat projesini satmak için elinizde mutlaka bir 3d mimari modellemesi olması gerekir çünki insanlara ne satın alacağını göstermek için mutlaka birşey göstermelisiniz insanları boş bir kağıda ödeme yapmak için zorlamak anlamasız olur..

Bu ve benzeri nedenler artık inşaat ve bina modelleme işinde en önemli kısım bence 3d tasarım işidir. Çünki inşaat 3d tasarıma göre gider…3d tasarım ise matematiksel olarak hesaplanmış hata payı yüzde sıfır olan bir tasarlama hizmetidir.

Genellikle sunum isteyen inşaat firmaları bir yıl öncesinden video istemektedir fakat birebir projenin aynısını çizmek biraz zor olduğundan belli bir süre verilmesi gerekir. Video sunumları genellikle sesler arkada birleştirilerek anlatım yapılır. İnşaat firmasının logolarının da ön plana çıkması ve markalaşmanın da önemli olduğunu düşünerek logoların da 3d modelleme sayesinde marka bilinci oluşturmak gayet önemli. Çünkü herkes ön görüye dikkat ettiğinden dolayı bunları düşünmektedir. Her inşaat firmanın sahip olması gereken ve ihtiyaç duyduğu bir şey olduğunu söylemek gerekir.

3d mimari modellemede İç ve Dış Tasarım

Genellikle ofis yapımlarında iç mekan tasarımı için istenen bu teknolojinin özelliklerinden bahsedecek olursak odanın düzenine kadar girişebildiğini söylemek gerekir. 3d mimari görselleştirme birçok hatanın önüne geçebilirsiniz. Çünkü kusursuz tasarımıyla tıpkı gerçek görüntüyle karşılaşmış gibi olacağınızdan emin olabilirsiniz. 3d mimari modelleme neden tercih ediliyor diye soracak olursanız hemen anlatalım. Genellikle inşaat firmaları müşterilerine projelerinin ne yönde ilerlediğini ve ne şekilde olduğunu göstermek için önceden bir resim göstermek ister. Çünkü sadece anlatmak olmaz, insanın aklında farklı şeyler oluşturabilir. Satış imkanının gerçekleşmesi için 3d modelleme yardımı alınır ve dış tasarımın da üzerinde durularak insanların aklına kolayca girebilirsiniz.

İş Yerleri İçin 3D Görselleştirme

Genellikle bazı restaurant açmak isteyen kişiler kafasında daha önceden bir plan oluşturmuştur ve buna göre hareket etmektedir. Yapacağı şeyleri daha önceden 3d mimari görselleştirme çizimini yapan kişiye belirtirse daha kolay bir şekilde hedefine ulaşabileceğini söyleyebiliriz. Aynı zamanda web sitelerine konulacak fotoğraflarının tasarımlarını sizlere önerebileceğimiz Gara Design yapabiliyor ve müşterilerin ön görüsünü, memnuniyetini kazanmak için projelerinizin bire bir çıktısının çizimini yapmakta. Birçok konuda uzmanlaşmış olan Gara Design ayrıcalıklarından faydalanmanızı tavsiye ediyoruz. Uzmanlaşmış kadrosuyla yıllar boyunca verdiği hizmetler karşılığında siz de kendi konutlarınızı değerlendirebilirsiniz.

SPONSOR İÇERİKTİR.

http://www.garadesign.com

Yorum yazın