İlkbahar Yaz Oje Trendleri

Oje, yaş standardı tanımadan her bayanın vazgeçilmez bir tutkusudur. Gerek küçük çocuklar, gerek genç kızlar, gerekse olgun bayanlar zevklerince ve modanın son tutkunu olan renkleri tırnaklarına işleyip canlı ve modern bir görüntüyü arzulamaktadır. Pek sağlıklı olmadığı, kansere sebebiyet verme ihtimali olduğu günümüz koşullarında bilinmektedir. sex Bazı markalar buna her ne kadar dikkat etse de sonuç olarak çok sık oje kullanmamalıyız. Üstelik her gün yapılan renk değişikliği de tırnakları zayıflatmaktadır.

Kısa zamandır görüyoruz ki artık tek renk tercih edilmiyor yani şıklık yarışında yarışan renk değil. Artık tırnak süslemesi ön plandadır. Kullanılan süs malzemeleri, aparatlar, taşlar, ufak boncuklar görselliği daha da ön plana katarak bayanların tercihi oluyor. Kimi zaman birden fazla rengi birleştirerek sabitleme işlemi yaparken, kimi zaman da renk cümbüşünden ziyade çok ince fırçalar ile yapılan desenler yeğleniyor. Son zamanlarda manzara resimlerinin bile tırnağa işlendiğini, sosyal medyada yayılan güzellik videolarında görmekteyiz. Ben pek manzara resimlerini tercih etmemekle birlikte, çok beğendiğim kurdele desenini tırnağımda görmekten hoşnutluk duymaktayım. Yahut sade renklerin üzerine sürülen simli oje de ilgimi çekmekte ve son zamanlarda moda olduğu da aşikar. Tek kötü yanı ise silinmesinin oldukça zor ve zahmetli olmasıdır. Zaten modanın son çığlığı olan bu tırnak süsleme sanatının kolay olduğunu söyleyen de bulunmuyor herkes güzelliğine hayran duymakla birlikte zahmetinden şikayetçi. Ancak takma tırnak gibi sahte görünümlü şeylerden hoşlanmayan bayanların da üçüncü bir ihtimali bulunmuyor.

Sosyal medyada güzellik ipuçları, lezbiyen porno şık görünmenin kuralları, yaratıcı fikirler üzerine birçok sayfa bulunuyor. Bunlara ulaşmak bu denli kolay iken biraz turlamanızı öneririm. Zira gerçekten herkesin aklına gelmeyen, farklı şeyler var ve binlerce kişi bu sayfalardan destek alıyor. Beş parmağın beşi bir değil lafının göstergesi olan tırnakların da bir sosyal medya hesabında tanığı olmuştum ve gerçekten hayran kalmıştım. Meğer birçok insanın evinde gereksiz eşya kategorisinde bulunan şeyler tırnak süsleme sanatında birbirinden hoş birbirinden dikkat çeken, hayran bırakan modellere temel olabiliyormuş. Üstelik tırnak etrafına bulaşmaması için sürülen malzemeler de mevcutmuş ve de desenler yapıldıktan sonra sabitleme işlemi unutulmamalı, şeffaf bir oje ile üzerinden geçilmeli imiş. İsteğe bağlı olarak çok çok ufak simler, boncuklar, taşlar da değerlendirilebilir; çok daha hoş görüntüler oluşturulabilir. Herkese başarılar dilerim.

Leave a Reply