Güvenilir medyum tavsiyesi Medyum Ali Gürses

gercek-medyumlar

Benim 6 yıldır devam eden bir ilişkim vardı. Hani çocukluk aşkı derler ya, işte öyle bir ilişkiydi. Beraber büyüdük, her şeyi beraber yaşadık. Konuşmadığımız bir gün bile yoktu, her gün telefonla konuşur, uzun uzun mesajlaşır, buluşurduk. Ailelerimiz de tanıyordu ve ses çıkarmıyordu. Kısacası çok mutluyduk. Bundan 2 ay önce birden bire beni Facebook’tan, Whatsapp’tan her yerden engelledi. Telefonlarıma çıkmamaya başladı. Ne olduğunu anlamadım, şoklara girdim. Sürekli ağlıyor ve kusuyordum, yemeden içmeden kesilmiştim. Sonra sahte bir hesapla girdiğim Facebook sayfasında, bizim okuldan bir kızla fotoğraflarını gördüm, ilişki durumu yapmışlardı. Dünyam başıma yıkıldı. Bayan arkadaşlar beni çok iyi anlar, beni kandırmış ve şimdi ortada bırakmıştı. Mutlaka bu işi temizlemeliydim. Ben fal bakmayı falan severim. Bu işlere ilgim vardır. Eskiden de hep medyum sitelerine girer yazılanları okurdum. Orada okuduklarımdan aklımda kalan bir isim vardı, herkes ondan bahsediyordu. Hemen Medyum Ali ’yi aradım. Derdimi dinledi ve bana öğütler verdi.

Sevdiğim çocuğu o kızdan ayırmak için soğutma büyüsü yapacağını, bana geri döndürmek için de farklı bir işlem uygulayacağını söyledi. Hem kendi okumalar yaptı, hem de bana okumam için dualar ve çekmem için zikirler gönderdi. Bir süre verdi ve okumalar bittikten sonra etkisini göstermek için şu kadar bekleyeceksin dedi. İnanmayacaksınız ama o süre kadar bile beklemedim. Önce o kızdan ayrıldıkları haberini aldım ortak bir arkadaşımızdan, umursamıyormuş gibi yaptım. Meğerse haberi o göndermiş, çaktırmadan ağzını ara demiş. Sonra baktı ki ben umursamıyorum, bana kendisi mesaj göndermeye başladı. Özür diledi, aklının karıştığını söyledi, onu affetmem için salya sümük ağladı telefonda. Ben de daha fazla dayanamadım, istediğim olmuştu, sonuçta ondan başkasıyla da ben yapamazdım çünkü benim ilk erkeğim oydu.

Şimdi eskisinden de mutluyuz, bana çok düşkün oldu, beni kaybetmemek için elinden geleni yapıyor. Medyum Ali Gürses Beyden Allah razı olsun. Benim durumumda başka olanlar da varsa çekinmeden arasınlar tel no 0535 590 62 75.

Leave a Reply